קידום אתרים בזמן קורונה

קידום אתרים זאת אסטרטגיית שיווק דיגיטלי שכל בעל עסק צריך ליישם, בשביל להיות קיים באינטרנט. להופיע בתוצאות החיפוש של גוגל לפי מיקום גיאוגרפי, יקנה לעסק שלך חשיפה גדולה של לקוחות. מחפשים חברת קידום אתרים שיודעת איך לשרוד בזמן קורונה? נעים מאוד..

תנועה של לקוחות חדשים
יש סגר? כולם באינטרנט

קידום אתרים יסייע לעסק שלך להתרומם בזמן קורונה 

מציאות חדשה של נוכחות באינטרנט

איך לעבור את הקורונה בשלום?

3 דרכים איך קידום אתרים יעזור שלך לקדם את העסק בזמן קורונה 

רוצים לדעת למה עסקים מסוימים הצליחו לצמוח בתקופת המגפה, במקום לקצץ, בתקציבי ה-SEO שלהם בתוך כל חוסר הוודאות הזה?

 עסקים מקומיים נמצאים באור הזרקורים

עם תנועה מוגבלת, כשרוב האנשים בבית לפי ההנחיות, ראינו גולשים באינטרנט עושים יותר מהקניות שלהם קרוב ככל האפשר לבית, בשביל לא להסתכן ולהידבק מקורונה. עלייה חדה במדדים של גוגל אנליטיקס – גל של חיפושים מקומיים עם דגש על שאילתות "לידי" הוא עדות למה צריך קידום אתרים מקומי – מפות ( דף עסקי google my business) על מנת שהלקוחות ימצאו אותך בגוגל. וזה מה שיגרום לעסק שלך להתקדם לוקאלית לפי מיקום.

קניות אונליין זה הפתרון בזמן סגר – קידום אתרי חנות

קניות מקוונות באינטרנט זה נוח. זה חוסך לך זמן (ולעתים קרובות, כסף), שלא לדבר על כך שהחוויה אונליין מייצרת אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות (ולכן, תחרות). זו הייתה הדרך ללכת לקנות עבור רבים מאז תחילתה של המגפה הארורה שפקדה אותנו. אפילו אנשים שהעדיפו, והיו רגילים בעבר לערוך קניות פנים אל פנים פנו לקניות מקוונות באינטרנט, אין ברירה!! נגיף הקורונה יצר מגמה חדשה של שימוש זמן מסך גדול של הלקוחות כי כולם בבית (עשינו כבר הכל). הלקוחות יותר פעילים ורוב המוחץ של הקניות שלהם באינטרנט – אפילו עם ההקלות בהגבלות, זה כבר נהפף להרגל.

קידום אתרים: הפתרון הזול יותר מאשר לפרסם בתשלום.

במקום להשקיע בתקציבי ענק של פרסום דיגיטלי, מומלץ לעסקים שמסתכלים קדימה ולחשוב על אסטרטגיות חסכוניות יותר. קידום אתרים SEO עדיין ניצב בחזית כשמדובר באסטרטגיות שיווק חסכוניות ויעילות לעסקים באינטרנט.

מה כל עסק צריך לעשות בזמן מגפת הקורונה.

קידום אתרים זאת התשובה של כל עסק למגפה, התאמת אתר למנועי החיפוש על מנת לקבל חשיפה ללקוחות שנמצאים קרוב אלייך.

קידום אתרים אינו תהליך מהיר – זו אסטרטגיה ארוכת טווח של 3-6 חודשים בשלב הראשון… עסקים שממשיכים בקידום seo בזמן הקורונה, יקצרו פירות כאשר תימצא תרופה לנגיף. וכמו שאתם מבינים, אף פעם לא מפסיקים לקטוף פירות מהעץ.. תחשבו על זה.

שיווק דיגיטלי במנועי חיפוש בכלל, קידום אתרים בפרט לא הולכים לשום מקום – למעשה, זה יהיה חיוני במיוחד לעסקים הרבה אחרי שיימצא תרופת חיסון לנגיף הקורונה והכל יסתיים להמשיך לקדם עסקים באינטרנט לפי הביקוש שקיים.

עדיין לא בטוחים אם להשקיע בכלל בשיווק דיגיטלי כמו: קידום אתרים במהלך מגפת Covid-19?

בואו נסתכל על איך החוזקות הייחודיות של שיווק מנועי חיפוש (SEO) עזרו לכמה עסקים להישאר פתוחים ואפילו פעילים בתקופת הסגר. בעוד אחרים עמדו בפני הכחדה. כפי שתראי, SEM לא הולך לשום מקום – למעשה, הוא יהיה חיוני במיוחד לעסקים גם לאחר שהמגפה תסתיים.

ההשפעה של נגיף הקורונה על עסקים בישראל.

הפניקה סביב נגיף הקורונה בתחילת השנה גרמה לעסקים רבים בישראל לחשב מסלול מחדש, להמציא את עצמם בדיגיטל – וצעד  משמעותי שאי אפשר לוותר הוא קידום אתר seo על מנת להגיע ללקוחות חדשים דרך האינטרנט. מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך בתקופת Covid 19 – בניית אתרים מקצועיים שמותאמים לשימוש נוח בסלולר, תוך שימוש באסטרטגית קידום אתרים באינטרנט למיקסום חשיפה לאתר תוך שימוש בטכניקות seo שמותאמות לאתר לפי התחרות בשוק.

בעולם שעדיין מתמודד עם “נגיף מסוכן בשם קורונה” לא לעשות כלום, יכול להזיק לעסק שלך בדיוק כמו קיצוצים בתקציב (אם לא גרוע יותר) ולכן יש לפעול בצורה יעילה וחכמה על מנת להקים מיקום נוסף של העסק שלך, הפעם זה ברשת.

כתובת

למצוא בגוגל

משרד

050-548-8090

צרו קשר

לסמס הודעה

דילוג לתוכן