קידום אתרים לפי מיקום

Covid 19 Changed the Way We Internet

גוגל לעסק שלי
לקוחות שמחפשים אותך

LOCAL SEO

קידום אתרים לוקאלי

קידום אתרים מקומי זה תהליך שיגרום לאתר שלך להופיע בתוצאות החיפוש באזור שבו אתם נמצאים, לפי מיקום – להופיע בדירוג גבוה במפות של גוגל (חשיפה) – לקבל יותר תנועה של לקוחות שקרוב אליך. למצוא את העסק שלך לפי המיקום הגיאוגרפי – קידום ״עסק שלי״ Google my business זאת המומחיות שלנו.

דף עסקי בגוגל מפות יש לך?

קידום אתרים מקומי / לוקאלי או במונח המקצועי "Local Seo" זה אסטרטגיית שיווק לפי מיקום גיאוגרפי, הכוונה היא שכאשר מחפשים בגוגל שירות דומה לשלך, העסק יקפוץ בתוצאות החיפוש ( טופ 3 גוגל מפות ) המטרה בקידום לוקאלי היא לפרסם, למתג את העסק שלך לפי מיקום ברדיוס הגיאוגרפי שלך וע״י כך לטרגט לקוחות מקומיים שקרובים אלייך. הרובוטים של גוגל עובדים קשה לספק לנו, הגולשים את התוצאות הכי מדוייקות בהתאם למיקום שלנו, מה אנחנו מחפשים ומתי?  ולכן קידום אתרים לוקאלי זה פתרון של כל עסק שמשרת לקוחות, זה נותן תוצאות בזמן אמת ומקנה לך לעדכן את הלקוחות אודות מבצעים, הנחות ומוצרים שהם מחפשים. קידום אתרים לוקאלי זה תהליך שיעזור לעסק לבנות מוניטין ברשת. local seo מחזק ומשפר את הנוכחות של העסק שלך אונליין, המתחרים שלך כבר שם. למה לחכות? למרות ששירות Google maps הוא חינמי צריך לדעת למקסם את הדף העסקי ולהגביר את החשיפה אונליין. זה חלק חשוב מתהליך קידום אתרים בגוגל שיגרום לעסק שלך לטוס באינטרנט.

יותר מ: 3.5 מיליארד חיפושים בגוגל ביום אחד! זה מטורף.. הדרך הכי טובה להפגין נוכחות באינטרנט, לקבל חשיפה של לקוחות פוטנצייאלים לעסק שלך זה להופיע בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש של גוגל.
בעלים
חברת ״ Seo it״

יש לך דף עסקי בגוגל?

המלצה שלנו: צריך לפחות 3 -6 חודשים על מנת לראות תוצאות שנכונות לעסק שלך.

להופיע במפות של גוגל זה בחינם, אך איך אפשר להתחבר ללקוחות בחינם בעזרת מפות של גוגל? לכל מי שיש חשבון גימייל פעיל יכול לפתוח דף ״ גוגל עסק שלי״ על מנת לקבל חשיפה של לקוחות באזור מגורים שלך. לעדכן את הלקוחות מה חדש בעסק שלך דרך גוגל. אחרי שהקמתם דף עסקי, פה שאלת המיליון דולר, האם מגיעה תנועה דרך הדף העסקי Google my business? אז זהו שכן, ותמיד אפשר לעשות גם קידום אתרים אורגני – אנו מתמחים בהקמת דף גוגל לעסק שלי מקצועי ויעיל שיגרום ללקוחות למצוא את העסק שלך באינטרנט. כשזה מגיע לשיווק דיגיטלי, קידום וניהול דף עסקי מסייע ליצירת תנועה של לקוחות שמחפשים שירות כמו שלך. 

דילוג לתוכן