מדריך קידום אתרים

שאלות ותשובות אודות קידום אתרים באינטרנט

Find You On The Internet

כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים, חשוב לקרוא!

How can we help you

קידום אתרים זה תהליך שימנף את העסק שלך ויגרום לו להיות קיים בתוצאות החיפוש של גוגל, לקבל חשיפה של לקוחות. זה מה שאתם צריכים לעסק שלכם, נכון? בזמנים כמו היום, (בידיעה שנגיף הקורונה עדיין קיים, תחשבו על זה) חשוב לקדם את אתר העסק על מנת לקבל את התנועה הטבעית של הלקוחות שבאמת מחפשים שירות כמו שלך, ולנו יש את הכלים לעזור לך.

שאלות ותשובות

קידום אתר זה תהליך אופטימיזציה שמטרתו להתאים את מבנה האתר, לשפר את חווית הגולש בצורה מיטבית על מנת לקבל חשיפה מקסימלית, תנועה אורגנית של לקוחות פוטנציאלים.

קידום אתרים זה תהליך שלוקח זמן, זאת אומרת שברגע שמתחילים בתהליך קידום Seo יש לקחת בחשבון את רמת התחרות לפי הענף, לפי הנסיון שלנו בתחום, אחרי 3-6 חודשים יש מספיק מידע על מנת לעבד ולהתחיל לקדם אתר לפי המידע שהצטבר על מנת לקיים קידום אתרים נכון שמתאים לאתר לפי התחרות בשוק ורמת הביקוש בתוצאות החיפוש של גוגל.

עלות קידום אתרים נמדדת לפי מספר מילות החיפוש (Keywords) שנקבע מראש, לכן יש לתאם שיחת ייעוץ ראשונית בחינם שבה מנתחים את האתר( במידה ויש), או שמתכננים יחדיו אתר אינטרנט שמותאם לפי הדרישות שלך. על מנת שיהיה קל יותר להבין מהי המטרה של האתר שלך? הסבר פשוט יותר – כל משימה בתחום קידום אתרים נמדדת לפי שעות עבודה של קוד, בניית קמפיין, יצירת תוכן שמותאם לדרישות אלגוריתם מנוע החיפוש של גוגל על מנת למקסם את החשיפה ולהגיע לעמוד #1 בגוגל.

לכל עסק יש דף עסקי בפייסבוק וזה לא מזיק, אבל חשוב להבין את ההבדל בין פייסבוק לגוגל – כאשר גולשים מוצאים אותך בפייסבוק, סביר להניח שקפצת במודעות או במספר קירות של עוקבים אך זאת לא הדרך הנכונה לקבל לידים חדשים. כאשר גולשים מחפשים בגוגל סוג שירות כמו שלך, והאתר שלך קופץ בעמוד הראשון של גוגל זה מקנה לך יתרון ועדיפות. תחשבו על זה, אפילו כאשר את/ה מחפשים בגוגל יש סיבה למה.. במידה ותמצאו מודעה או פרסום שנכון לכם תקליקו על המודעה ותיכנסו לאתר. הבנתם מה ההבדל..

קידום אתרים מתאים לכל בעל אתר אינטרנט, להיות בעלים של אתר זה לא מספיק!! יש להתאים ולעשות אופטימיזציה למנועי החיפוש על מנת למקסם את הפוטנציאל של קידום אתרים בגוגל שמייצר תנועה טבעית של גולשים שמעוניינים בשירות כמו שלך.. תחשבו על זה, במיוחד בתקופה זאת שיש את נגיף הקורונה שמרחף מעלינו, ישנה חשיבות עליונה לנוכחות באינטרנט על מנת להתמודד עם התחרות ולקדם את המכירות ואת העסק שלך קדימה בהתאם לחיים החדשים שלנו בחסות covid 19.

דילוג לתוכן