בניית אתרים, בעיצוב אישי

בניית אתרי וורדפרס - חנות, תדמית

Covid 19 Changed the Way We Internet

בניית אתרים לעסקים

אתרי אינטרנט שמעוצבים נכון, מציעים הרבה יותר מאשר רק אסתטיקה. הם מושכים תנועה של גולשים שמחפשים באינטרנט. בניית אתרים לעסקים, שמסביר את סוג השירות, מוצר, חברה או מותג באמצעות מגוון פרמטרים הכוללים חזות ועיצוב מותאם אישית, תוכן ענייני, תמונות ייחודיות לאינטרקציה עם הלקוחות. כל פרמטר מהווה חלק מהפאזל לקראת מטרה אחת, והיא בניית אתר בעיצוב אישי, שמותאם לך! איך מגיעים לרמת ביצוע מושלמת בתהליך עיצוב אתר אינטרנט? מאוד פשוט, לפעול לפי סדר השלבים יקנה לך הבנה וכמובן הצלחה

בניית אתרים, 6 שלבים שכדאי להכיר

זיהוי והגדרת מטרה:

מה השירותים שאני מציע לגולשים באתר, איך להגיע לאותם לקוחות פוטנצייאלים? ברגע שתדע מה המטרה של האתר שלך, פה בעצם תוכל להגדיר את היקף הפרוייקט: כמה עמודים צריך להקים, מחקר מילות חיפוש, הערכת זמן – אורך זמן הפרוייקט.

תכנוןיצירת מפת אתר

יש לדעת לתכנן, לחשב מה הצעדים הדרושים על מנת למקסם את החשיפה של העסק שלך ברשת. תכנון יעיל ויצירת מפת אתר ( תכנון מס׳ עמודים, סוגי עמודי תוכן).

יצירת תוכן

אחרי שהבנתם את המטרה של האתר, איך ומה צריך לעשות על מנת להגיע לשם. עכשיו הגיע החלק של התוכן, וכן הוא עדיין המלך הבלתי מעורער של תהליך בניית אתרים. ליצור תוכן עבור עמודים באתר תוך הקפדה ושמירה על דרישות אלגוריתם החיפוש של גוגל. זאת המטרה של קידום אתרים בגוגל, מכירים? ליחצו על הקישור .

*טיפ חשוב: נא להקפיד שיש נושא יחיד לכל דף תוכן, להתמקד בתוכן ענייני אודות נושא יחיד זה.

עיצוב ואיפיון אתר

עכשיו כשסיימנו את על ההכנות הדרושות להקמת אתר אינטרנט, צריך להתעסק עם הדבר האמיתיעיצוב אתר בהתאמה אישית בהתאם לדרישות ולסוג הלקוחות אליו פונה האתר. ניתן להגיע לרמת גימור ועיצוב וויזואלי שנכון לעסק שלך תוך השמת דגש על שמירת הכללים של מנועי החיפוש, ככל שהאתר יהיה יותר ידידותי למנועי החיפוש, כך הדירוג שלו יהיה גבוה יותר.

בדיקת אתרחווית משתמש קלה

אם הגעתם לקטע הזה, כבר הבנתם מה החשיבות של בניית אתרים בצורה נכונה, צריך רק לוודא שכל העבודה הקשה שנעשתה באתר תעבור בדיקת תקינות קישורים, חווית משתמש קצה, בדיקת פונקציות, ניקוי באגיםבמילים פשוטות, לוודא שהכל תקין, נראה טוב. גם בתצוגת מחשב, סלולר.

מוכנים, השקת האתרהעלאת האתר לרשת.

ברגע שווידאת שהכל עובד יפה, זה הזמן להשיק את האתר!  עכשיו זה הזמן לפתוח שמפניה, ולהירגע!

seo

Find You On Google

לעסק שלך לא מגיע אתר אינטרנט?

יותר מ: 3.5 מיליארד חיפושים בגוגל ביום אחד! זה מטורף.. צריך לדעת איך להפגין נוכחות באינטרנט, בניית אתר לעסק שלך זה הפתרון לנצח את 2021.
בעלים
חברת ״ Seo it״

Seo

WordPress

אתר מותאם למנועי החיפוש

בניית אתרים, כל אחד יכול

* עכשיו שיש לנו הסבר מפורט אודות התהליך, בואו נחפור קצת יותר עמוק להסברים מפורטים ופשוטים שכל אחד יכול ליישם.

לפני שנתחיל ונצלול לפרטים, 5 שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם לפני שמקבלים החלטה האם העסק שלך צריך אתר אינטרנט?

  • מי הלקוחות של האתר?
  • מה הם מצפים למצוא או לעשות שם ( סוג תוכן)?
  • האם המטרה העיקרית של אתר זה היא ליידע, למכור (חנות – מוצרים)?
  • האם האתר צריך להעביר באופן ברור את המסר המרכזי של המותג, או שהוא חלק מאסטרטגיית מיתוג רחבה יותר עם מיקוד ייחודי משלו?
  • מי המתחרים שלך, וכיצד האתר שלך צריך לקבל השראה/שונה ממתחרים אלה?

זהו החלק החשוב ביותר בכל תהליך פיתוח אינטרנט. אם לא כל השאלות האלה נענו בבירור בקצרה, כל הפרויקט יכול להמריא בכיוון הלא נכון.

יש לקבוע לפחות מטרה ראשית אחת, ועליה להתחיל לבנות את האתר. זה יעזור לשים את העיצוב על הנתיב הנכון. ודא שאתה מבין את קהל היעד של האתר, ואת התחרות שיש לך בשוק.

*דוגמא לתוצאה של השגת המטרה של אתר ( לקוח שלנו)

תכנון ויצירת מפת אתר, זה הבסיס והיסודות של תהליך בניית אתרים, זה יעזור לך להבין את ההיררכיה ( סדר) של העמודים, יצירת קישורים איכותיים שבאמת עובדים. לבנות אתר ללא מפת אתר זה כמו לבנות בניין בלי תוכניות מהנדס, באיזשהו שלב בעתיד זה יכול להתנקם בך. אחרי שהבנתם את הנקודה זה הזמן לשוטט באינטרנט ולקבל השראה מאתרים שביקרתם, זה יסייע לכם לגשת לפרויקט בגישה קלה יותר.

מלבד העובדה שהתוכן באתר משקף את העסק שלך, כשזה מגיע לתהליך קידום אתרים בשלב מתקדם יותר ( אחרי שהאתר עובד), תוכן הוא עדיין נחשב הפרמטר הכי משפיע על הגולשים. על פיסת מידע שתוכל לשתף עם הגולשים, תקנה לך יתרון על גבי המתחרים.

תוכן זה חלק חשוב לאתר שלך מ2 זוויות שונות:

  • תוכן ענייני גורם לחשיפה, תנועה של לקוחות שמתעניינים בשירותים כמו שלך.

תוכן מעסיק את המשתמשים שמחפשים ברשת, קריאה לפעולות באתר שמשרתות את המטרה הראשית של בניית האתר מלכתחילה. שימוש בתוכן קצר, מעניין ואפילו מסקרן זה המפתח לתפוס את תשומת הלב של המבקרים לאורך זמן.

טיפ: שימוש בפסקאות קצרות מעביר תחושה קלילה ומרתקת.

  • תוכן נועד ל SEO

תוכן עוזר לאתר להתקדם במנועי החיפוש, ובעצם מסייע להגביר את הנראות של אתר בתוצאות החיפוש של גוגל. יצירה ושיפור תוכן לדירוג טוב יותר זה בעצם ״אופטימיזציה למנועי החיפוש״ֿ מה זה?

בחירת מילות מפתח שכולם מחפשים, זאת הדרך לקבל ולהשיג חשיפה מקסימלית באזור שלך. אומנם גם התחרות למילים אלו גבוהה, ותהליך זה אף לוקח זמן.  מילות מפתח שאתם מעוניניים להתמקד צריכות להופיע בכותרת הראשית של האתר, כותרות משנה, תגיות, (חשוב לתייג כותרות H1 ..H6), קישורים שעובדים – אסטרטגיית קידום white hat.

אתר שבו התוכן כתוב היטב, בצורה אינפורמטיבית ועשיר במילות חיפוש נקלט בראדר של מנועי החיפוש, והסבירות שיהיה קל יותר לגוגל למצוא את האתר שלך.

עיצוב חזותי של האתר הוא הדרך לתקשר ולמשוך גולשים לאתר, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון. זה ההבדל בין אתר מצליח לסתם עוד כתובת אינטרנט. יש לדעת להתאים ולעצב את האתר בהתאם לסוג תחום העיסוק שלך, לא יודעים מאיפה להתחיל? תעצרו רגע, תיכנסו לאינטרנט ותקבלו השראה מאתרים שאהבתם. טיפ חשוב, בשנים האחרונות שימוש בתמונות איכותיות מהווה תפקיד חשוב בתהליך עיצוב אתר, מסתבר שבתרבות של היום.. הכל עם העינייםתמונות מעבירות מסר, נראות טוב בסלולר, בונה אמון עם הלקוחות.

*טיפ: תוסף Elementor, זה הכלי שמקנה לך לבנות אתר בצורה נכונה וקלה לתפעול.

יש לבדוק ולוודא כל דף באתר בצורה יסודית, שכל הקישורים עובדים כיאות. כפתורי יצירת קשר, טופס השארת פרטים. חשוב לדעת לבחון ולוודא שהאתר תקין בכל המכשירים, דפדפנים. אומנם זה עוד קצת עבודה, אבל עדיף שאתם תטפלו בזה ולא להציג אתר שבור ללקוחות.

*מה קורה שהלקוחות נהנים לגלוש באתר שלך, 11 גולשים באתר בו זמנית, רובם הגיעו מחיפוש של גוגל ונשארו בגלל שאהבו את האתר. (לקוח שלנו)

עכשיו זה הזמן לחלק האהוב על כולם בתהליך עיצוב האתר: כאשר הכל נבדק ביסודיות, ואתה מרוצה מהאתר, הגיע הזמן להעלות את האתר למרשתת.

 

 

 

דבר אחד אחרון, זה נחמד להשיק אתר חדש אבל זאת רק ההתחלה….

היופי של האינטרנט הוא שזה אף פעם לא נגמר, ( כמו רכב, צריך גם לעשות טיפול במוסך אחת לכמה חודשים), לאחר שהאתר עלה לרשת, יש לתחזק, לשפר, לשנות תכנים חדשים על מנת לחדד ולשפר את ביצועי כניסות לאתר, זאת המטרה, לא?  אהבתם את מה שקראתם? מחפשים חברה לבניית אתרים בישראל שיודעת לענות על הצרכים שלכם, אנחנו הכתובת.

דילוג לתוכן